Výjimečná nabídka?

O co půjde? O výpravu za nalezením a získáním legendární božské relikvie pro tajemného multimilionáře, který vypisuje nemalou odměnu pro toho, komu se to podaří.

Co mě čeká? Pochodový závod týmů přes různá stanoviště volně inspirovaný filmovým příběhem (Božská relikvie I a II, v hl. roli Jackie Chan). Lepší představu o tom do čeho jdeš, si uděláš po přečtení závěrečné zprávy z loňského ročníku Apocalypto 2007, také shlédnutí uvedených filmů nebude na škodu (Božská relikvie II je známá i pod názvem Operation Condor).

Kde bude start? To se dovědí pouze přihlášení účastníci.

Kde bude cíl? Statek Lesnovek 1, Všelibice.

Kolik toho nachodím? Otázky tohoto typu vám zodpoví závěrečná zpráva z loňského ročníku Apocalypto 2007.

Kolik toho naspím? Méně než je obvyklé.

Kde se bude spát? Pokud se bude spát, tak venku, při nepřízni počasí ve vojenském stanu (vytápěném), či pod převisem a posléze i na statku.

Co s sebou? Rozhodně budeš potřebovat svítilnu, spacák, karimatku a dobře prošlápnuté boty. Co dalšího se doví přihlášení účastníci v průběhu října. Po celou dobu závodu bude zajištěna strava, takže tvůj batoh nebude tak těžký.

 

Přihlašování

Jak se mohu přihlásit? Přes online přihlašovací formulář. Ale pozor, mládež mladší 18 let musí ještě zaslat tištěnou přihlášku podepsanou zákonnými zástupci.

Můžu se přihlásit, i když jsem s vámi nikdy nikde nebyl? No jasně! Božská relikvie je otevřený závod pro všechny.

V jakém věku se mohu přihlásit? Pokud jsi stále dítětem, tak klidně v 90 letech, pozor ale na fyzickou náročnost, kterou by sice měli zvládnout fyzicky zdatní jedinci od 12 let, ale doporučujeme věk od 15 let. Při vyčerpání bude možno ze závodu kdykoliv odstoupit.

Čtyřčlenný tým? Ano čtyřčlenný. Přihlašovat se můžeš rovnou v týmech, tj. najdeš si čtveřici šílenců tobě podobných (rodina, parta), vymyslíte si jméno týmu, které zadáte každý při vyplňování přihlášky do příslušné kolonky.

Co když nemáme úplnou čtveřici? Nevadí, do týmu vám později přiřadíme zbývající přihlášené.

Můžu se přihlásit i když nejsem členem žádného týmu? Ano, ale v přihlášce nevyplňuj jméno týmu. Zařadíme tě do neúplného týmu nebo z podobných individuí vytvoříme tým nový, což doporučujeme jako výbornou možnost k seznámení se.

Je to pro kluky? Rozhodně ano, ale ne pro padavky.

Je to pro holky? Rozhodně ano, ale ne pro padavky.

Kapacita závodu? Maximálně 10 týmů, tj. 40 účastníků. 

 

Placení/cena

Co je v ceně? Strava, ubytování, pojištění úrazu a odpovědnosti.

Co není v ceně? Doprava, strava na první večer.

Jak a kdy zaplatit? Platba hotově nebo na účet, bližší informace budou zaslány v potvrzovacím emailu po přihlášení. Závazně přihlášený budeš až po zaplacení poplatku.

Co když se z nějakého důvodu budu muset odhlásit a už budu mít zaplacený poplatek? Při odhlášení do 30. 9. 2008 bude částka v plné výši vrácena, při odhlášení po 30. 9. 2008 bude organizací účtován storno poplatek 250 Kč, pokud za sebe nesplašíš náhradníka.

 

Jak mohu podpořit tuto akci

Svojí účastí, resp. sháněním dalších účastníků a šířením pozitivních informací o této akci a našem sdružení.

Finančním darem. Darovací smlouva je samozřejmostí, umožní vám snížit daňový základ.

Darováním nebo zapůjčením vybavení, materiálu, služeb nebo potravin (u posledních dvou se z technických důvodů může jednat pouze o darování).

Co zejména potřebujeme:

  •       horolezecký materiál: lana, karabiny, slaňovací prostředky, sedáky, kladky, smyčky, helmy

  •       pohonné hmoty: nafta, benzín

  •       potraviny: sušenky, jogurty, chleba, rohlíky…

  •       tiskové služby: tisk reklamních materiálů a letáků, potisk reklamních triček

  •       ceny pro vítězné týmy: praktické dárky (nejlépe outdoorově zaměřené)

  •       ostatní: nafukovací čluny, rafty, plovací vesty, divadelní kostýmy, atd.

 

Kontakty

Kde získám další informace? Zdeněk Mikeš, 724 132 659, BozskaRelikvie@statek.org

Kdo to pořádá? Občanské sdružení Statek, o. s., Lesnovek 1. Organizátoři mají na svědomí akce Apocalypto 2007, Soumraky bojovníků 2004 - 2006, každoroční letní tábory a další akce. Více na www.statek.org.

Fotografie z předešlých ročníků